Rekordy

Disciplína Benjamínci 3-5 Vlčata 6-9 Světlušky 6-9 Vlčata 10-11 Světlušky 10-11 Mladší skauti 12-13 Mladší skautky 12-13 Starší skauti 14-15 Starší skautky 14-15 Roveři 16-18 Rangers 16-18 Oldskauti 19-30 Oldskautky 19-30 Oldskauti 31-99 Oldskautky 31-99 Disciplína
Sprint na 50m Masár Evžen
0:12:23
05.10.2019
Kubalík Jan
0:08:13
06.10.2001
Frontzová Kamila
0:08:88
02.10.2010
Prchlík Matěj
0:07:54
05.10.2013
Kaltmannová Lucie
0:08:11
04.10.1994

---
Kotalová Anna
0:07:87
03.10.2015

---

---

---

---

---

---

---

---
Sprint na 50m
Sprint na 60m
---

---

---

---

---
Pekárek Štěpán
0:08:00
05.10.1996

---
Sýkora Jan
0:07:85
06.10.2012
Soukupová Miluše
0:08:32
04.10.2003

---

---

---

---

---

---
Sprint na 60m
Sprint na 100m
---

---

---

---

---

---

---

---

---
Šťastný Jan
0:12:45
06.10.2001
Kittlerová Jana
0:15:10
01.09.1991
Lupínek Martin
0:11:96
04.10.2008
Holzknechtová Veronika
0:15:00
01.10.2016
Vocásek Jiří
0:13:00
05.10.2013
Pfefferová Jana
0:15:09
01.10.2016
Sprint na 100m
Běh na 300m
---
Mura Miroslav
0:54:35
05.10.1999
Potůčková Nikola
0:56:01
05.10.1999
Týbl Filip
0:54:20
04.10.2003
Hönigová Tereza
0:54:44
05.10.1999

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---
Běh na 300m
Běh na 400m
---

---

---

---

---

---
Brůžová Zuzana
1:09:66
01.10.2005

---

---

---

---

---

---

---

---
Běh na 400m
Běh na 500m
---

---

---

---

---
Sedlák Michal
1:36:31
04.10.1994

---

---
Kmentová Zuzana
1:43:94
05.10.1999

---

---

---

---

---

---
Běh na 500m
Běh na 600m
---

---

---

---

---

---

---

---

---

---
Šlehoferová Šárka
2:10:37
01.09.1991

---

---

---

---
Běh na 600m
Běh na 800m
---

---

---

---

---

---

---
Pešek Karel
2:27:70
04.10.1995

---

---
Hummelová Světlana
2:43:46
02.10.2010

---
Kovářová Josefa
3:06:61
06.10.2012

---
Marešová Zdeňka
4:25:01
06.10.2012
Běh na 800m
Běh na 1000m
---

---

---

---

---

---

---

---

---
Zboran Eduard
3:23:00
05.10.2002

---
Saifrt Jan
3:27:00
05.10.2002

---
Veselý Tomáš
3:41:00
04.10.2008

---
Běh na 1000m
Skok vysoký
---
Martínek Jan
1,25m
05.10.2013
Slavatová Veronika
1,1m
01.10.2016
Lukeš Filip
1,55m
05.10.2019
Váňová Michaela
1,15m
05.10.2019
Slavíček Pavel
1,5m
05.10.2013
Rudenko Andželika
1,25m
05.10.2013
Kulhavý Kryštof
1,6m
05.10.2013
Krušková Kateřina
1,25m
05.10.1999
Šťastný Jan
1,78m
06.10.2001
Marešová Martina
1,45m
05.10.2013
Lukáč Patrik
1,6m
04.10.2003
Jiřičová Eliška
1,45m
05.10.2013
Kraus Lukáš
1,5m
06.10.2018
Marešová Zdeňka
1,35m
05.10.2013
Skok vysoký
Skok daleký Masár Evžen
1,26m
05.10.2019
Scholze Jiří
3,5m
05.10.1996
Frontzová Kamila
3,6m
02.10.2010
Týbl Filip
3,76m
05.10.2002
Kaltmannová Lucie
3,67m
04.10.1994
Sýkora Radek
4,31m
04.10.1995
Stahlová Barbora
4,1m
01.09.1991
Zounek Václav
5m
05.10.1998
Dominika Zimová
4,35m
03.10.2015
Šťastný Jan
5,47m
06.10.2001
Šlehoferová Šárka
3,82m
06.10.2001
Lukáč Patrik
4,8m
04.10.2008
Černá Nikola
3,98m
11.10.2009
Veselý Tomáš
4,93m
04.10.2008
Marešová Zdeňka
3,27m
06.10.2012
Skok daleký
Hod kriketovým míčkem Masár Evžen
13m
05.10.2019
Hnilička Marek
34,1m
04.10.1995
Kittlerová Jana
38,1m
04.10.1993
Bozek David
39m
01.09.1991
Kaltmannová Lucie
32,5m
04.10.1994
Svoboda Michal
40m
06.10.2012
Štefanová Andrea
39,13m
04.10.2008

---

---

---

---

---

---

---

---
Hod kriketovým míčkem
Hod granátem 350g
---

---

---

---

---
Švec Martin
38,6m
04.10.1995

---
Kolloros Zdeněk
49,18m
05.10.1999
Reichelová Romana
32,83m
05.10.2002
Slavíček Pavel
31,7m
03.10.2015
Šlehoferová Šárka
30,57m
05.10.1999
Libich Martin
31,18m
06.10.2018
Holzknechtová Veronika
31,8m
01.10.2016
Tilz Petr
48,15m
06.10.2018
Marešová Zdeňka
28,5m
06.10.2012
Hod granátem 350g
Hod granátem 650g
---

---

---

---

---

---

---

---

---
Lukáč Patrik
43,1m
06.10.2001

---
Lukáč Patrik
46,9m
04.10.2003

---
Feit Petr
28,45m
04.10.2008

---
Hod granátem 650g
Vrh koulí 3kg
---

---

---

---

---

---

---

---
Kotalová Anna
6,87m
01.10.2016

---
Šlehoferová Šárka
7,55m
06.10.2001

---
Jiřičová Eliška
9,6m
05.10.2013

---
Marešová Zdeňka
8,2m
05.10.2013
Vrh koulí 3kg
Vrh koulí 4kg
---

---

---

---

---

---

---
Holovský Arnošt
12,1m
05.10.1996

---
Aubrecht Vlastimil
12,13m
05.10.1997

---
Vobořil Tomáš
11,43m
27.09.2004

---
Tilz Petr
11,51m
06.10.2018

---
Vrh koulí 4kg
DisciplínaBenjamínci 3-5 Vlčata 6-9 Světlušky 6-9 Vlčata 10-11 Světlušky 10-11 Mladší skauti 12-13 Mladší skautky 12-13 Starší skauti 14-15 Starší skautky 14-15 Roveři 16-18 Rangers 16-18 Oldskauti 19-30 Oldskautky 19-30 Oldskauti 31-99 Oldskautky 31-99 Disciplína

Děkujeme sponzorům

Severoeeské doly město Teplice Ústecký kraj ZŠ Buzulucká Coca-Cola